5/3/2024
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12

ל.ה.ב תשתף פעולה עם אוניברסיטאות בחו"ל

תחת המוטו "להוביל חדשנות בניהול", ל.ה.ב - לימודי הכשרה בניהול פותחת את שנת הלימודים תשס"ז תוך שהיא מבצעת בימים אלה שינוי אסטרטגי, במסגרתו תשתף פעולה לראשונה עם אוניברסיטאות בקנדה, בהודו, בסינגפור ובהונג קונג. בהיותה חלק אינטגראלי של הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א, ל.ה.ב תמשיך להציע למנהלים מהתעשייה תכניות לימוד משותפות עם בתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם: קלוג, וורטון ו- Insead . לדברי אודי אהרוני, מנכ"ל ל.ה.ב, השנה יתקיימו תכניות דומות בשת"פ עם בתי הספר למינהל עסקים מובילים בעולם, בהם: Wharton בארה"ב, Insead בצרפת, Insead בסינגפור, Schulich באוניברסיטת YORK בקנדה, HKUST בהונג קונג, IMM ו-MDI בהודו. במקביל, ל.ה.ב. מחדשת ומעדכנת את התוכניות ברישום פתוח המוצעות למנהלים: במחצית הראשונה של השנה תציע ל.ה.ב מספר תוכניות חדשניות כגון: סוגיות מתקדמות במשאבי אנוש עם פרופ` משה צבירן, הכשרה לניהול דיור מוגן איכותי עם עתליה תובל, קניין רוחני כמנוף עסקי ואסטרטגי עם עו"ד טלי איתן. למנהלים בכירים מציעה ל.ה.ב את תוכנית הדגל שלה במתכונת חדשה: הכשרת דירקטורים ונושאי משרה בכירים בתאגידים עם פרופ` יוסף גרוס. תוכניות נוספות המוצעות לקהל זה: התוכנית הייחודית באסטרטגיה עסקית עם פרופ` עלי שגב, דינאמיקה של משא ומתן - פרופ` אמירה גלין, מנהיגות, פיתוח אישי ועקרונות יסוד - ד"ר טלי דביר ועוד.
בתחום פיתוח ארגוני ומשאבי אנוש מציעה ל.ה.ב, בין היתר, את התוכנית ליועצים לארגון ולניהול עם פרופ` שמואל אליס. התוכנית מוצעת במתכונת מורחבת הכוללת פרקטיקה ייעוצית בשת"פ עם חברת לוטם.כן מוצעת תוכנית מדיניות תגמול והטבות עם פרופ` משה צבירן.
התוכניות המוצלחות שניתנו בשנים הקודמות בתחומי הניהול הפיננסי ושוק ההון, בתחום הניהול הטכנולוגי ובתחומי השיווק מוצעות גם השנה: תוכנית להכשרת חשבים ומנהלי כספים - פרופ` אריה גנס, ניהול סיכוני אבטחת מידע עם פרופ` משה צבירן, ניהול פרויקטים עם פרופ` שלמה גלוברזון, מיטב הפרקטיקות בניהול השיווק- ד"ר מאיר קרלינסקי, חשיבה המצאתית עסקית- פרופ` יעקב גולדנברג ועוד. אהרוני מציין כי "ל.ה.ב הינו הארגון המוביל בישראל בלימודי הכשרה בניהול ומהווה את נקודת המפגש המשלבת באופן אינטגרטיבי תכנים מתקדמים מהאקדמיה ומהעולם העסקי. מטרתנו היא להתמקד בנושאים הרלוונטיים והחשובים ביותר לקהילה העסקית בישראל, בדגש על סגל המרצים הטובים ביותר לכל תחום. ל.ה.ב מחדשת את היצע התוכניות שלה ומתאימה אותו לצרכים המשתנים של המנהל הישראלי".

 

הדפסשלח לחבר הוסף תגובה
תקופת הקורונה

לא מנויים על קו לחינוך? הירשמו עכשיו ללא עלות

        


קו לחינוך, היסמין 1 רמת אפעל. 03-6354484

מומלצים באתר
זהבי יעוץ
יעוץ למורים; תנאי עבודה, פנסיה ועוד. ובעיקר; כיצד לעזוב את מערכת החינוך עם כל מה שמגיע באמת.
גאווה ישראלית - הרצאה מיוחדת ליום העצמאות
"הרצאה מיוחדת ליום העצמאות: גאווה ישראלית. פיתוחים וחידושים ישראליים פורצי דרך בעולם".
גמולים
"גמולים – ייעוץ למורה" הוקמה ע"י טל וייס, בעל תואר בכלכלה עם התמחות במימון ומורשה בשיווק פנסיוני. "גמולים - יעוץ למורה" מספקת למגזר עובדי מערכת החינוך בפרט ולמגזרי המשק השונים בכלל, בדיקה אובייקטיבית ומגוון פתרונות פיננסיים להם ולבני ביתם. מאחורינו אלפי שעות ייעוץ פיננסי ופנסיוני לכל מגזרי המשק השונים.
אל הטבע - טיולים, אירועים, ימי גיבוש וסדנאות לארגונים,סדנאות O.D.T
"אל הטבע" מתמחה בהפקת פעילויות שונות בטבע - טיולים, אירועים, ימי גיבוש וסדנאות לארגונים, בתי ספר וקבוצות. אנו מקפידים על איכות בשירות ובביצוע כדי להעניק ללקוחותינו חוויה שתיזכר לאורך זמן. הצוות של "אל הטבע" בשילוב התפאורה של טבע ארצנו מבטיח יציאה מהשגרה וחוויה שתיזכר לזמן רב.
בית ביאליק
לאחרונה, נפתח מחדש מוזיאון בית ביאליק, ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. לאחר עבודת שיקום ושיחזור יוצאת דופן החושפת ומאירה את רוח האיש והתקופה, מזמין אתכם בית ביאליק להתוודע לאחד מבתיה האותנטיים, המרגשים והמלהיבים של העיר העברית הראשונה, ולעולמו הפרטי והציבורי של המשורר הלאומי
בנק יהב
באנר שמאל 1 270 125
אחוה תואר שני
חינוך בארץ ובעולם

משרד החינוך יצמצם את ההטבות הניתנות לתלמידים בעלי לקויות למידה
מספרם של התלמידים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז במערכת החינוך עלה בשנים האחרונות בצורה תלולה. בתיכונים לא מעטים, בעיקר ביישובים מבוססים, מגיע מספר התלמידים שאובחנו כלקויי למידה ומקבלים התאמות בבחינות והטבות שונות ל-25% מכלל התלמידים. מסתבר, כי משה"ח לא נערך לעלייה זו. כך, בכנס שהתקיים סמוך לפתיחת שנת הלימודים תשע"ב, אמר מנכ"ל משה"ח היוצא, ד"ר שמשון שושני, כי משה"ח לא צפה את הגידול העצום במספר התלמידים לקויי הלמידה בשנתיים האחרונות, ואינו מסוגל להתמודד עמו בתקציבו הנוכחי. לדבריו, החל מהשנה יפעל המשרד לצמצום מספר בעלי לקויות הלמידה ותלמידים לקויי למידה לא יקבלו תוספת שעות, אלא במקרים החמורים. ואכן בימים אלו מתחיל משה"ח בפעולה לצמצום מספר התלמידים לקויי הלמידה המקבלים תוספת שעות ותגבור. לחילופין מתכוון המשרד להעניק לצוותי המורים בבתיה"ס, שלא תמיד מיומנים בעבודה עם התלמידים לקויי הלמידה, תמיכה לעבודה עמם בתוך המסגרת הרגילה. במשרד מכנים פעולה זו "מתן מענה דיפרנציאלי להכלת תלמידים".
מידע נרחב על טיפול הרגשי ולקויות למידה

הסחות דעת, חוסר מנוחה והיפראקטיביות הם מאפיינים שיכולים לפגוע בריכוז בלימודים, בחיי החברה ובהתפתחות האישית. קיימות שיטות טיפול בבעיות קשב ואנשים המתמחים בתחום זה עוזרים להתגבר על בעיות ולשפר את התפקוד למי שסובל מהם. עדיף להגיע בשלב גילוי מוקדם כדי למנוע דימוי עצמי נמוך, פגיע בהישגים לימודיים ובעיות התנהגותיות וחברתיות. במקרה של חשש לבעיית קשב וריכוז, מומלץ מאוד לקחת את הילד לאבחון ובמידת הצורך להתאים לו את הטיפול המתאים.

השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך