4/3/2024
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12

חדש; מג'יק קלאס - מערכת לניהול למידה

מערכת magiClass החדשה הינה פרי פיתוח ישראלי הנותנת מענה לאתגרים המרכזיים בתהליך הלימוד. באמצעות טכנולוגית ARS) Audience Response System) אינטראקטיבית ומתקדמת, מאפשרת המערכת לתקשר ולערב באופן חוויתי את כל התלמידים בשיעור ולדעת להעריך בזמן אמת את רמת ההבנה שלהם את החומר הנלמד. בפיילוטים שנערכו לאחרונה בהן נוסתה מערכת magiclass בבתי ספר ובמכללות, מדווחים המורים והמרצים על שיפור משמעותי ברמת המעורבות של המשתתפים בשיעורים אותם העבירו. שיטת magiClass מותאמת לפעול בכיתות רגילות ולא במעבדות מחשבים, ומאפשרת לשדרג את רמת ההוראה באמצעות משוב מיידי של המשתתפים. המרצה, המורה או המדריך מעביר את הנושאים הנלמדים תוך הצגת שאלות באמצעות מצגת PowerPoint® אשר זוכות לתשובה מיידית מכל המשתתפים באמצעות הקשה על משובון MC – הניתן לכל משתתף ומזוהה עימו באופן אישי. מיד לאחר קבלת התשובות, מציגה מערכת magiClass למרצה את גרף התפלגות התשובות ומאפשרת לו להעריך את רמת ההבנה של כלל הכיתה כמו גם של תלמידים באופן פרטני. בנוסף לגרפים המוצגים בזמן אמת לנגד עיני המרצה והכיתה, עורכת המערכת באופן אוטומטי גם מיפוי לכל השיעור ויוצרת דו"ח בחתך מפורט עבור כל שאלה ועבור כל משתתף. באמצעות דו"ח זה יכול המרצה לנתח ולזהות את נקודות הקושי והחוזק של כל תלמיד באופן פרטני ושל הכיתה ככלל. מערכת נוספת שפותחה בחברה, מציעה משובונים אחרים (mc2) המאפשרים, למורה לבדוק מבחן כתוב בזמן אמיתי ולתת ציונים לתלמידים הנבחנים מיד עם סיומו. הטכנולוגיה בה מופעלת מערכת  magiClass הינה פשוטה לתפעול וידידותית למשתמש. המערכת מבוססת על טכנולוגיה אלחוטית (RF) מתקדמת ומשלבת תוכנה (תוכנת magiClassבשילוב ®Excelו- PowerPoint®) וחומרה אלחוטית (משובון MC, כרטיס זיהוי אישי למשתתף ויחידת איסוף נתונים המתחברת למחשב). למערכת ניתן למעשה לטעון תכנים, מערכי שיעור, הרצאות ומבחנים במגוון מקצועות ותחומי דעת ללא הגבלה. אפיון ייחודי של מערכת magiClass הוא כרטיס הזיהוי האישי. כרטיס זה מאפשר שימוש במערכת משובונים אחת על ידי מספר גדול של משתתפים וזאת מבלי לוותר על זיהוי אישי של כל משתתף ומשתתף, ובכך להביא לחסכון משמעותי בעלויות. magiClass היא חברת בת של חברת SES המפתחת מזה 25 שנה מערכות לימוד חדשניות בתחום החינוך, ההדרכה והלימודים בארץ ובעולם.
הדפסשלח לחבר הוסף תגובה
תקופת הקורונה

לא מנויים על קו לחינוך? הירשמו עכשיו ללא עלות

        


קו לחינוך, היסמין 1 רמת אפעל. 03-6354484

מומלצים באתר
זהבי יעוץ
יעוץ למורים; תנאי עבודה, פנסיה ועוד. ובעיקר; כיצד לעזוב את מערכת החינוך עם כל מה שמגיע באמת.
גאווה ישראלית - הרצאה מיוחדת ליום העצמאות
"הרצאה מיוחדת ליום העצמאות: גאווה ישראלית. פיתוחים וחידושים ישראליים פורצי דרך בעולם".
גמולים
"גמולים – ייעוץ למורה" הוקמה ע"י טל וייס, בעל תואר בכלכלה עם התמחות במימון ומורשה בשיווק פנסיוני. "גמולים - יעוץ למורה" מספקת למגזר עובדי מערכת החינוך בפרט ולמגזרי המשק השונים בכלל, בדיקה אובייקטיבית ומגוון פתרונות פיננסיים להם ולבני ביתם. מאחורינו אלפי שעות ייעוץ פיננסי ופנסיוני לכל מגזרי המשק השונים.
אל הטבע - טיולים, אירועים, ימי גיבוש וסדנאות לארגונים,סדנאות O.D.T
"אל הטבע" מתמחה בהפקת פעילויות שונות בטבע - טיולים, אירועים, ימי גיבוש וסדנאות לארגונים, בתי ספר וקבוצות. אנו מקפידים על איכות בשירות ובביצוע כדי להעניק ללקוחותינו חוויה שתיזכר לאורך זמן. הצוות של "אל הטבע" בשילוב התפאורה של טבע ארצנו מבטיח יציאה מהשגרה וחוויה שתיזכר לזמן רב.
בית ביאליק
לאחרונה, נפתח מחדש מוזיאון בית ביאליק, ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. לאחר עבודת שיקום ושיחזור יוצאת דופן החושפת ומאירה את רוח האיש והתקופה, מזמין אתכם בית ביאליק להתוודע לאחד מבתיה האותנטיים, המרגשים והמלהיבים של העיר העברית הראשונה, ולעולמו הפרטי והציבורי של המשורר הלאומי
בנק יהב
באנר שמאל 1 270 125
אחוה תואר שני
חינוך בארץ ובעולם

משרד החינוך יצמצם את ההטבות הניתנות לתלמידים בעלי לקויות למידה
מספרם של התלמידים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז במערכת החינוך עלה בשנים האחרונות בצורה תלולה. בתיכונים לא מעטים, בעיקר ביישובים מבוססים, מגיע מספר התלמידים שאובחנו כלקויי למידה ומקבלים התאמות בבחינות והטבות שונות ל-25% מכלל התלמידים. מסתבר, כי משה"ח לא נערך לעלייה זו. כך, בכנס שהתקיים סמוך לפתיחת שנת הלימודים תשע"ב, אמר מנכ"ל משה"ח היוצא, ד"ר שמשון שושני, כי משה"ח לא צפה את הגידול העצום במספר התלמידים לקויי הלמידה בשנתיים האחרונות, ואינו מסוגל להתמודד עמו בתקציבו הנוכחי. לדבריו, החל מהשנה יפעל המשרד לצמצום מספר בעלי לקויות הלמידה ותלמידים לקויי למידה לא יקבלו תוספת שעות, אלא במקרים החמורים. ואכן בימים אלו מתחיל משה"ח בפעולה לצמצום מספר התלמידים לקויי הלמידה המקבלים תוספת שעות ותגבור. לחילופין מתכוון המשרד להעניק לצוותי המורים בבתיה"ס, שלא תמיד מיומנים בעבודה עם התלמידים לקויי הלמידה, תמיכה לעבודה עמם בתוך המסגרת הרגילה. במשרד מכנים פעולה זו "מתן מענה דיפרנציאלי להכלת תלמידים".
מידע נרחב על טיפול הרגשי ולקויות למידה

הסחות דעת, חוסר מנוחה והיפראקטיביות הם מאפיינים שיכולים לפגוע בריכוז בלימודים, בחיי החברה ובהתפתחות האישית. קיימות שיטות טיפול בבעיות קשב ואנשים המתמחים בתחום זה עוזרים להתגבר על בעיות ולשפר את התפקוד למי שסובל מהם. עדיף להגיע בשלב גילוי מוקדם כדי למנוע דימוי עצמי נמוך, פגיע בהישגים לימודיים ובעיות התנהגותיות וחברתיות. במקרה של חשש לבעיית קשב וריכוז, מומלץ מאוד לקחת את הילד לאבחון ובמידת הצורך להתאים לו את הטיפול המתאים.

השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך