9/8/2022
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12

הוצאת "נאורה" - ספרים לצמיחה רוחנית וספרי גוף-נפש לילדים

 

הוצאת "נאורה"

ספרים לצמיחה רוחנית

וספרי גוף-נפש לילדים

 

הוצאת "נאורה" מיועדת בעיקר לספרי רוחניות, לספרים העוסקים באיזון גוף-נפש ושיפור מערכות יחסים, ולספרי ילדים ייחודיים.

 

בספריה של רות אהרוני, שיוצאים לאור בהוצאת "נאורה", יש שילוב ייחודי של עומק עיוני בצד הנחיות מעשיות, והם מציעים אפשרויות רבות לשיפור כל תחומי החיים.

רות אהרוני היא מאמנת אישית הוליסטית, יועצת רוחנית ואסטרולוגית עם מוניטין בינלאומי וניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה. היא מנחה סדנאות ומחברת ספרים למודעות עצמית וצמיחה רוחנית. בעבודתה היא מנחה יחידים וקבוצות ליצירת מציאות רצויה תוך כדי שילוב שיטות שונות לשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, כגון, דמיון מודרך ו-NLP, שחזור גלגולים, ריבּרסינג – נשימה מוּדעת, אסטרו-קוצ'ינג – שיטה ייחודית המשלבת אימון אישי ואסטרולוגיה. היא בוגרת אוניברסיטת ת"א בספרות ופילוסופיה ועוסקת גם בקוצ'ינג לכתיבת ספרים.

 

ספרה החדש, "אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים" (2009), מציע שיטה מעשית לפיתוח המודעות העצמית שניתנת ליישום יומיומי, והוא מלמד איך למשוך שפע אל חייכם באמצעות שילוב עקרונות האסטרולוגיה, הטארוט ועץ החיים של הקבלה האוניברסלית. 

 

ספרה הקודם על קלפי הטארוט, " חרבות או גביעים" (2001), עוסק בהבנת מערכות יחסים ושיפור תקשורת בינאישית. רות אהרוני מתייחסת אל הקלפים כאל כלי אבחון וגורסת שהקלפים משמשים כמערכת של מראות ומשקפים את מצב התודעה של האדם, ומצב התודעה משקף מהלך אפשרי של המציאות. הקריאה בקלפים מסייעת לאדם לראות את עצמו ביתר בהירות, לשנות את מצב תודעתו, ולתקן ולשפר את חייו ואת מערכות היחסים שלו. בספר ניתנות גם מדיטציות להעלאת התדר האנרגטי בעת קריאת הקלפים, כך שהמסרים העולים מן הקריאה אינם רק נקודתיים אלא מקיפים ונוגעים לכלל חייו של האדם.

 

גם בספרה "תקשור בעשרה שיעורים" (2004) מנחה רות אהרוני את הקוראים להגיע לשיפור עצמי, ליצור מציאות רצויה ולסייע גם לאחרים למצוא את עצמם, באמצעות מדיטציות לאיזון גוף-נפש והתחברות למדריכי הנשמה. 

 

כאסטרולוגית-מאמנת היא מגדירה את עצמה כ"מאפשרת עתידות" ולא כ"חוזה עתידות", והיא נעזרת באסטרולוגיה ככלי לאבחון ולייעוץ רוחני. עיסוקה כאסטרולוגית הניב שני ספרי אסטרולוגיה מצליחים שיצאו לאור בכמה מהדורות.

 

"השמים יכולים לענות" (1993) עוסק בענף האסטרולוגי המרתק של מתן תשובות לשאלות, שנקרא אסטרולוגיה הוררית. זוהי שיטת האסטרולוגיה העתיקה ביותר, שמבוססת על מערכת כללים ברורה ומוגדרת, ולכן היא הקרובה ביותר למדע.

"הקשר הקרמי" (1999) עוסק באסטרולוגיה מנקודת מבט של הקרמה ובמערכות יחסים על רקע גלגולים קודמים. ספרה זה יצא לאור גם באנגלית (Karmic Astrology) בהוצאת ספרים ידועה בארה"ב, ומופץ בכל רחבי העולם.

 

ספרה הראשון "יוגה - לי ולך ולגיל הרך" (1985) הוא ספר הדרכת יוגה לילדים שמתאים גם לגדולים. הספר פונה לגדולים - הורים, מורים, גננות וכל מי שמתעניין – בהוראות כיצד לבצע את התרגילים; ולילדים הוא פונה בתמונות המודגמות על ידי ילדים ובחרוזים שמתארים את תנוחות היוגה. הספר זכה להצלחה רבה והמהדורות הראשונות שלו אזלו מן השוק. פניות רבות מצד קוראים ומתרגלים ליוגה שחיפשו אחריו הניעו את המחברת להחזיר אותו לשוק והפכו אותה למו"ל – את המהדורות הבאות של ספר היוגה הוציאה רות אהרוני בהוצאת הספרים שהקימה ב-2003, הוצאת "נאורה", שבה היא מוציאה כיום את כל ספריה.

 

ספר ילדים נוסף שכתבה והפיקה הוא "מישהו צריך לפתוח חלון" (2007), ספר הרפתקאות צבעוני מאויר (אייר איגור קוביאר) שמתאר ידידות מופלאה בין ילד וסבא שיצאו למסע לחיפוש האור בעולם דמיוני מעבר לעננים. הספר מתאים לקוראים בכל גיל, ומגולמים בו המסרים שרות אהרוני מעבירה לקוראים, למתייעצים ולמתאמנים שלה: "כל אחד מכם, בכל רגע נתון, בכל זמן ובכל שלב, יכול לשנות את חייו ולממש את שאיפותיו. לעולם לא מאוחר מדי ולעולם לא מוקדם מדי לצאת למסע לחיפוש עצמי, להגשים את עצמכם ולמצוא משמעות לחיים."

 

רות אהרוני, הוצאת  08-9340269 , נאורה 

הדפסשלח לחבר הוסף תגובה
תקופת הקורונה

לא מנויים על קו לחינוך? הירשמו עכשיו ללא עלות

        


קו לחינוך, היסמין 1 רמת אפעל. 03-6354484

בנק יהב
באנר שמאל 1 270 125
אחוה תואר שני
חינוך בארץ ובעולם

משרד החינוך יצמצם את ההטבות הניתנות לתלמידים בעלי לקויות למידה
מספרם של התלמידים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז במערכת החינוך עלה בשנים האחרונות בצורה תלולה. בתיכונים לא מעטים, בעיקר ביישובים מבוססים, מגיע מספר התלמידים שאובחנו כלקויי למידה ומקבלים התאמות בבחינות והטבות שונות ל-25% מכלל התלמידים. מסתבר, כי משה"ח לא נערך לעלייה זו. כך, בכנס שהתקיים סמוך לפתיחת שנת הלימודים תשע"ב, אמר מנכ"ל משה"ח היוצא, ד"ר שמשון שושני, כי משה"ח לא צפה את הגידול העצום במספר התלמידים לקויי הלמידה בשנתיים האחרונות, ואינו מסוגל להתמודד עמו בתקציבו הנוכחי. לדבריו, החל מהשנה יפעל המשרד לצמצום מספר בעלי לקויות הלמידה ותלמידים לקויי למידה לא יקבלו תוספת שעות, אלא במקרים החמורים. ואכן בימים אלו מתחיל משה"ח בפעולה לצמצום מספר התלמידים לקויי הלמידה המקבלים תוספת שעות ותגבור. לחילופין מתכוון המשרד להעניק לצוותי המורים בבתיה"ס, שלא תמיד מיומנים בעבודה עם התלמידים לקויי הלמידה, תמיכה לעבודה עמם בתוך המסגרת הרגילה. במשרד מכנים פעולה זו "מתן מענה דיפרנציאלי להכלת תלמידים".
מידע נרחב על טיפול הרגשי ולקויות למידה

הסחות דעת, חוסר מנוחה והיפראקטיביות הם מאפיינים שיכולים לפגוע בריכוז בלימודים, בחיי החברה ובהתפתחות האישית. קיימות שיטות טיפול בבעיות קשב ואנשים המתמחים בתחום זה עוזרים להתגבר על בעיות ולשפר את התפקוד למי שסובל מהם. עדיף להגיע בשלב גילוי מוקדם כדי למנוע דימוי עצמי נמוך, פגיע בהישגים לימודיים ובעיות התנהגותיות וחברתיות. במקרה של חשש לבעיית קשב וריכוז, מומלץ מאוד לקחת את הילד לאבחון ובמידת הצורך להתאים לו את הטיפול המתאים.

דרונט בניית אתרים
השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך