29/5/2024
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12

ריהוט מעולם אחר

בכל שנה ושנה נדרשים מוסדות שונים לחדש או לרכוש ריהוט למוסד בו הם עובדים.

ובכל פעם נשאלת השאלה היכן לרכוש את המוצרים. מה טיבם של השולחנות או הכיסאות   או ריהוט בכלל ובאיזה מחיר?

למעשה, ישנם דגמים סטנדרטיים של שולחנות וכיסאות בהפרשים שנעים לעיתים בין 20%-30%  בין היצרנים השונים.

השונות במחירים בין החברות השונות נובעת בעיקר מאיכות המוצרים או מיבוא מוצרים מארצות שונות כמו סין או איטליה.

כמו כן ישנם דגמים מיוחדים ושונים של מוצרים שפחות שכיחים כמו כסאות רחף , ריהוט בהתאמה ללקוח, כסאות ושולחנות מעוצבים.

 

בעת בחירת הספק יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים. לקוחות רבים מתייחסים למחיר בלבד ואינם משווים מוצרים זהים.

הם מבקשים למשל הצעת מחיר לפי פרמטרים כגון: שולחן תלמיד זוגי מסגרת שחורה + פלטת עץ.

המחיר של השולחן הנ"ל נקבע ב-3 פרמטרים:

1. עובי דופן של הפרופיל, אם הוא דק המחיר יהיה זול יותר וכך גם איכותו.

2. כמות החיזוקים והברזל שיש בשולחן

3. סוג הפלטה. הנפוץ והזול ביותר הינו מלמין יצוק עם קנט PU, יקר יותר הוא מלמין יצוק עם קנט בוק, פלטת סנדוויץ בציפוי פורמייקה עם קנט בוק היא אף יקרה יותר.

 

בחברת טי.אר.אם ריהוט שמו למטרה לא להתפשר על איכות המוצרים על אף התחרות הגבוהה בשוק הריהוט.

טי. אר. אם ריהוט מספקת מוצרים באיכות ללא פשרות, נותנת שירות אדיב ואמין. כל זאת תוך שמירה על מחירים תחרותיים.

ניתן למצוא בטי.אר.אם ריהוט מגוון רחב של ריהוט כגון, כיסאות תלמיד וכיסאות מורה, כיסאות פלסטיק סטנדרטיות וכיסאות מעוצבים,כיסאות מרופדים, כיסאות אורח, אם כן באיזה תקציב? מאחר ולדוגמא כיסאות אורח יכולות לנוע החל מ 130 ש"ח לכיסא ועד 700 ש"ח לכיסא, כיסאות מזכירה וכיסאות מנהל החל מ250 ₪ וכלה ב-3000 ש"ח, ניתן לשלב כיסאות בר או כיסאות למסעדות. כמו כן ניתן למצוא גם את הפרויקטים המיוחדים כגון כיסאות רחף המותאמים לאוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר כקונספט מנצח לשילוב של עיצוב לצד פרקטיות.

קונספט כיסאות הרחף מהווה פיתרון מושלם למיצוי מקסימאלי של מקום לצד אורך חיי מוצר ארוכים. ניתן להכניס בכיתה כמות גדולה מאוד של כיסאות במרווחים קבועים מראש. כמו כן הכיסאות בנויים ממערכת קפיצים המאפשרת למושב להסתובב ולחזור למקומו וכן המערכת מאפשרת לזרוע שעליו יושב הכיסא להיכנס ולצאת, כך שבסוף יום לימודים הכול נשאר מסודר ללא מגע יד אדם. ניתן לשטוף את הרצפות מאחר הכיסאות מרחפות מעל הרצפה. עם זאת השולחנות מחוברים לרצפה כך שלא ניתן להזיז את מערכות הרחף. ראו דוגמא באתר: www.trm-rihut.co.il

בטי.אר.אם ריהוט ניתן לקבל את כל סוגי הריהוט לכל תחום והתאמה ללקוח. החברה שמה לה למטרה ייצור שינוי בנראות של החללים בבתי הספר השונים, במכללות ובאוניברסיטאות. מיותר לציין כי בגופים פרטיים קרי חברות ומפעלים המראה והאסטטיקה של החלל מהווה פרמטר חשוב מאוד ולכן אין כל פשרה בתחום זה.

 

חברת טי.אר.אם ריהוט עובדת עם אדריכלים רבים ותמיד שמחה לעבוד עם אדריכלים בכל הארץ ע"מ לתת מענה אופטימאלי הן ברמת איכות הרהיטים והן ברמת העיצוב והתאמה לדרישותיהם ורעיונותיהם של האדריכלים השונים.

מה שמאפיין את חברת טי.אר.אם ריהוט כחברה מובילה בתחומה הוא השילוב של איכות המוצר, עמידה בזמנים ושירות מקצועי ומהיר גם לאחר מכירת המוצר.

ניתן למצוא מגוון רחב של שולחנות שונים ומעוצבים כמובן שהכול תלוי בתקציב לצד ההחלטה העקרונית שקבלתם על סוג הריהוט שיהיה. קיימים שולחנות רבים ומגוונים החל משולחנות תלמיד בדגמים שונים, שולחנות מורה, שולחנות מחשב דרך שולחנות מעבדה שונים וכלה בשולחנות מזכירה שולחנות מנהל ודלפקי כניסה שונים.

אנו ממליצים ללקוח להיצמד לתוכנית שעיצבתם ותכננתם בטרם רצתם לחנויות ובדקתם באתרי האינטרנט השונים, לעשות בחירות רציונליות ולא אמוציונליות על פי הצרכים שלכם ולא של הספקים השונים.

 

בכל מה שקשור לארונות או ארוניות משרדיות, רצוי להתאים את גודל הארון או הארונית והצבעים שנבחרו לפונקציונאליות הדרושה מאותו ארון או ארונית תוך שילובו באופן טבעי בחלל.

 

אז בפעם הבאה שאתם מתכוונים להזמין ריהוט משרדי או ריהוט מוסדי צרו קשר עם טי.אר.אם ריהוט בטלפון: 04-9969444 או כנסו לאתר הבית:www.trm-rihut.co.il . ניתן לשלוח גם פקס: 04-9965375.

החברה משווקת את מוצריה בכל הארץ ומספק פגישת יעוץ ללא התחייבות חינם.


 

הדפסשלח לחבר הוסף תגובה
תקופת הקורונה

לא מנויים על קו לחינוך? הירשמו עכשיו ללא עלות

        


קו לחינוך, היסמין 1 רמת אפעל. 03-6354484

באנר שמאל 1 270 125
בנק יהב
אחוה תואר שני
חינוך בארץ ובעולם

משרד החינוך יצמצם את ההטבות הניתנות לתלמידים בעלי לקויות למידה
מספרם של התלמידים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז במערכת החינוך עלה בשנים האחרונות בצורה תלולה. בתיכונים לא מעטים, בעיקר ביישובים מבוססים, מגיע מספר התלמידים שאובחנו כלקויי למידה ומקבלים התאמות בבחינות והטבות שונות ל-25% מכלל התלמידים. מסתבר, כי משה"ח לא נערך לעלייה זו. כך, בכנס שהתקיים סמוך לפתיחת שנת הלימודים תשע"ב, אמר מנכ"ל משה"ח היוצא, ד"ר שמשון שושני, כי משה"ח לא צפה את הגידול העצום במספר התלמידים לקויי הלמידה בשנתיים האחרונות, ואינו מסוגל להתמודד עמו בתקציבו הנוכחי. לדבריו, החל מהשנה יפעל המשרד לצמצום מספר בעלי לקויות הלמידה ותלמידים לקויי למידה לא יקבלו תוספת שעות, אלא במקרים החמורים. ואכן בימים אלו מתחיל משה"ח בפעולה לצמצום מספר התלמידים לקויי הלמידה המקבלים תוספת שעות ותגבור. לחילופין מתכוון המשרד להעניק לצוותי המורים בבתיה"ס, שלא תמיד מיומנים בעבודה עם התלמידים לקויי הלמידה, תמיכה לעבודה עמם בתוך המסגרת הרגילה. במשרד מכנים פעולה זו "מתן מענה דיפרנציאלי להכלת תלמידים".
מידע נרחב על טיפול הרגשי ולקויות למידה

הסחות דעת, חוסר מנוחה והיפראקטיביות הם מאפיינים שיכולים לפגוע בריכוז בלימודים, בחיי החברה ובהתפתחות האישית. קיימות שיטות טיפול בבעיות קשב ואנשים המתמחים בתחום זה עוזרים להתגבר על בעיות ולשפר את התפקוד למי שסובל מהם. עדיף להגיע בשלב גילוי מוקדם כדי למנוע דימוי עצמי נמוך, פגיע בהישגים לימודיים ובעיות התנהגותיות וחברתיות. במקרה של חשש לבעיית קשב וריכוז, מומלץ מאוד לקחת את הילד לאבחון ובמידת הצורך להתאים לו את הטיפול המתאים.

השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך