25/5/2024
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12

הוצאת נאורה – ספרים לנשמה

הוצאת נאורה – ספרים לנשמה

ספרי העידן החדש

ספרי רות אהרוני למודעות עצמית וצמיחה רוחנית

 

 "נאורה" היא הוצאת ספרים המוציאה לאור ספרי מודעות עצמית והתפתחות רוחנית, ספרים העוסקים באיזון גוף-נפש, הבנת ושיפור מערכות יחסים, וספרי ילדים ייחודיים

 

ספריה של רות אהרוני, שיוצאים לאור בהוצאת "נאורה", הם ספרי הדרכה לפיתוח מודעוּת עצמית וצמיחה רוחנית. הספרים מציעים לכם מגוון שיטות למימוש עצמי ומבחר מדיטציות לאיזון גוף-נפש, מגישים לכם את התכנים ואת התרגילים בצורה ברורה ומפורטת, מלמדים דרכים רבות ליצירת מציאות רצויה, ומנחים אתכם צעד אחר צעד כיצד להביא לחייכם שינויים איכותיים תוך זמן קצר.

 

רות אהרוני היא מאמנת אישית ועסקית ומטפלת הוליסטית, יועצת רוחנית ואסטרולוגית עם מוניטין בינלאומי וניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה. היא בוגרת אוניברסיטת ת"א בספרות ופילוסופיה, ובעבודתה היא מנחה יחידים וקבוצות להגשמה עצמית ורוחנית תוך כדי שילוב שיטות שונות לשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, כגון, דמיון מודרך ו-NLP, תרפיית קו הזמן, שחזור גלגולים, ריבּרסינג – נשימה מעגלית, אסטרו-קואצ'ינג – שיטה ייחודית המשלבת אימון אישי ואסטרולוגיה.

 

ספרה "אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים" (2009), מציע שיטה ייחודית לתקשור ולפיתוח המודעות העצמית שניתנת ליישום יומיומי, ומלמד כיצד לתקשר ולמשוך שפע אל חייכם באמצעות שילוב עקרונות האסטרולוגיה, קלפי הטארוט ועץ החיים על פי הקבלה האוניברסלית. 

 

ספרה על קלפי הטארוט, " חרבות או גביעים" (2001), עוסק בהבנת מערכות יחסים ושיפור תקשורת בינאישית. רות אהרוני מתייחסת אל הקלפים כאל כלי אבחון וגורסת שהקלפים משמשים כמערכת של מראות ומשקפים את מצב התודעה של האדם, ומצב התודעה משקף מהלך אפשרי של המציאות. הקריאה בקלפים מסייעת לאדם לראות את עצמו ביתר בהירות, לשנות את מצב תודעתו, ולתקן ולשפר את חייו ואת מערכות היחסים שלו. בספר ניתנות גם מדיטציות להעלאת התדר האנרגטי בעת קריאת הקלפים, כך שהמסרים העולים מן הקריאה אינם רק נקודתיים אלא מקיפים ונוגעים לכלל חייו של האדם.

 

גם בספרה "תקשור בעשרה שיעורים" (2004) מנחה רות אהרוני את הקוראים כיצד להגיע לשיפור עצמי, כיצד ליצור מציאות רצויה וכיצד לסייע גם לאחרים למצוא את עצמם, באמצעות מדיטציות לאיזון גוף-נפש והתחברות לאני הגבוה ולמדריכי הנשמה. 

 

כאסטרולוגית-מאמנת רות מגדירה את עצמה כ"מאפשרת עתידות" ולא כ"חוזה עתידות", והיא נעזרת באסטרולוגיה ככלי לאבחון ולייעוץ רוחני. עיסוקה כאסטרולוגית הניב שני ספרי אסטרולוגיה מצליחים שיצאו לאור בכמה מהדורות.

 

"השמים יכולים לענות" (1993) עוסק בענף האסטרולוגי המרתק של מתן תשובות לשאלות, שנקרא אסטרולוגיה הוררית. זוהי שיטת האסטרולוגיה העתיקה ביותר, שמבוססת על מערכת כללים ברורה ומוגדרת, ולכן היא הקרובה ביותר למדע.

 

"הקשר הקרמי" (1999) עוסק באסטרולוגיה מנקודת מבט של הקרמה ובמערכות יחסים על רקע גלגולים קודמים. ספרה זה יצא לאור גם באנגלית (Karmic Astrology) בהוצאת ספרים ידועה בארה"ב, ומופץ בכל רחבי העולם.

 

רות אהרוני היא מראשוני המורים שלימדו יוגה לילדים, וספרה "יוגה - לי ולך ולגיל הרך" (1985) הפך לקלאסיקה בתחום הדרכת יוגה לילדים. הספר מתאים גם לגדולים, והוא מבוקש מאד על ידי גננות, מורים לגיל הרך ומורים ליוגה. הספר פונה להורים, מורים, גננות וכל מי שמתעניין – בהוראות כיצד לבצע את התרגילים; ולילדים הוא פונה בתמונות המודגמות על ידי ילדים ובחרוזים שמתארים את תנוחות היוגה. הספר זכה להצלחה רבה והמהדורות הראשונות שלו אזלו מן השוק. פניות רבות מצד קוראים ומתרגלים ליוגה שחיפשו אחריו הניעו את המחברת להחזיר אותו לשוק והפכו אותה למו"ל – את המהדורות הבאות של ספר היוגה (האחרונה יצאה ב-2010) הוציאה רות אהרוני בהוצאת הספרים שהקימה ב-2003, הוצאת "נאורה", שבה היא מוציאה כיום את כל ספריה.

 

ספר ילדים נוסף שכתבה והפיקה הוא "מישהו צריך לפתוח חלון" (2007), ספר הרפתקאות צבעוני מאויר (אייר איגור קוביאר) שמתאר ידידות בין ילד וסבא שלו שיצאו למסע מופלא לחיפוש האור בעולם דמיוני מעבר לעננים. הספר מתאים לקוראים בכל גיל, ומגולמים בו המסרים שמעבירה רות אהרוני לקוראים, למתייעצים ולמתאמנים שלה: "כל אחד מכם, בכל רגע נתון, בכל זמן ובכל שלב, יכול לשנות את חייו ולממש את שאיפותיו. לעולם לא מאוחר מדי ולעולם לא מוקדם מדי לצאת למסע לחיפוש עצמי, להגשים את עצמכם ולמצוא משמעות לחיים."

 

רות אהרוני

מאמנת אישית ועסקית, מטפלת NLP

מנחה ומחברת ספרים לצמיחה רוחנית

הוצאת  נאורה

08-9340269  www.neorah.co.il

הדפסשלח לחבר הוסף תגובה
תקופת הקורונה

לא מנויים על קו לחינוך? הירשמו עכשיו ללא עלות

        


קו לחינוך, היסמין 1 רמת אפעל. 03-6354484

בנק יהב
באנר שמאל 1 270 125
אחוה תואר שני
חינוך בארץ ובעולם

משרד החינוך יצמצם את ההטבות הניתנות לתלמידים בעלי לקויות למידה
מספרם של התלמידים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז במערכת החינוך עלה בשנים האחרונות בצורה תלולה. בתיכונים לא מעטים, בעיקר ביישובים מבוססים, מגיע מספר התלמידים שאובחנו כלקויי למידה ומקבלים התאמות בבחינות והטבות שונות ל-25% מכלל התלמידים. מסתבר, כי משה"ח לא נערך לעלייה זו. כך, בכנס שהתקיים סמוך לפתיחת שנת הלימודים תשע"ב, אמר מנכ"ל משה"ח היוצא, ד"ר שמשון שושני, כי משה"ח לא צפה את הגידול העצום במספר התלמידים לקויי הלמידה בשנתיים האחרונות, ואינו מסוגל להתמודד עמו בתקציבו הנוכחי. לדבריו, החל מהשנה יפעל המשרד לצמצום מספר בעלי לקויות הלמידה ותלמידים לקויי למידה לא יקבלו תוספת שעות, אלא במקרים החמורים. ואכן בימים אלו מתחיל משה"ח בפעולה לצמצום מספר התלמידים לקויי הלמידה המקבלים תוספת שעות ותגבור. לחילופין מתכוון המשרד להעניק לצוותי המורים בבתיה"ס, שלא תמיד מיומנים בעבודה עם התלמידים לקויי הלמידה, תמיכה לעבודה עמם בתוך המסגרת הרגילה. במשרד מכנים פעולה זו "מתן מענה דיפרנציאלי להכלת תלמידים".
מידע נרחב על טיפול הרגשי ולקויות למידה

הסחות דעת, חוסר מנוחה והיפראקטיביות הם מאפיינים שיכולים לפגוע בריכוז בלימודים, בחיי החברה ובהתפתחות האישית. קיימות שיטות טיפול בבעיות קשב ואנשים המתמחים בתחום זה עוזרים להתגבר על בעיות ולשפר את התפקוד למי שסובל מהם. עדיף להגיע בשלב גילוי מוקדם כדי למנוע דימוי עצמי נמוך, פגיע בהישגים לימודיים ובעיות התנהגותיות וחברתיות. במקרה של חשש לבעיית קשב וריכוז, מומלץ מאוד לקחת את הילד לאבחון ובמידת הצורך להתאים לו את הטיפול המתאים.

השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך