16/6/2024
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12
מרכז ההזמנות
לשירותים ומוצרים

ההשתלמויות המוכרות מטעם קרנות ההשתלמות

ההשתלמויות המוכרות מטעם קרנות ההשתלמות

פורטל השתלמויות הינו אתר המורכב ממאגר עדכני ומקיף של מידע אודות האפשרויות להשתלם, עבור מגזר ההוראה ועבור הקהל הרחב. הפורטל כולל מגוון רחב של מוסדות לימוד החל מאוניברסיטאות ומכללות וכלה במרכזי למידה. כמו כן, האתר מציע מבחר גדול של השתלמויות לכל מטרה כמו לימודים לתואר אקדמי, קורסים בתחום הפרעות הקשב וריכוז והחינוך המיוחד וגם סדנאות לפיתוח אישי והעצמה. להכוונה וייעוץ אנא השאירו כאן פרטים או צרו עימנו קשר טלפוני ונציגינו ישמחו לשרת אתכם. בתום שש שנות חיסכון בקרן ההשתלמות בקרב מגזר ההוראה רשאים המורים לממש את זכיותיהם ולצאת לשנת השתלמות באמצעות פדיית כספי הקרן. היציאה לשנת השבתון כרוכה באישורים של קרן ההשתלמות והמעסיק. לשם הגשת הבקשות להשתלמות יש צורך בהליך מסוים תוך עמידה בתנאים על מנת לאשר את היציאה להשתלמות ולהכיר בה לצרכי גמול.


נושאי ההשתלמות המאושרים באמצעות הקרנות

על מנת לאשר את תכנית ההשתלמות באמצעות קרן ההשתלמות יש לשלוח אליה טופס בקשה ליציאה להשתלמות, כשלאחר מכן יש לשלוח את תכנית ההשתלמות לשם אישור ההשתלמות על ידי הקרן. חשוב להדגיש כי אישור תכנית ההשתלמות באמצעות הקרן מקנה זכאות להחזר שכר לימוד עבור ההשתלמות, אך אין האישור מקנה הכרה בזכאות לשם גמול השתלמות. על מנת לקבל הכרה בהשתלמות לצרכי גמול יש לפנות אל משרד החינוך במקביל להליך מול קרנות ההשתלמות. נושאי ההשתלמות אשר הינם מאושרים דרך הקרנות במסגרת שעות החובה כוללים לימודים אקדמיים לקראת תואר, לימודים עבור רישיון הוראה, הסמכה, וריכוז מקצוע, השתלמות שנועדו לקידום מקצועי בתחומי החינוך או ההוראה, וכתיבת ספרים, תכניות לימודים ומיזמים בעלי זיקה חינוכית לעבודה בהוראה.


לימודים מאושרים על ידי הקרן במסגרת שעות החובה
במסגרת שעות החובה או ההשלמה מאושרים ע"י הקרן גם לימודים בחו"ל למטרות של לימודי שפות, מסע לפולין במסגרת הלימודים סביב נושא השואה, כשההשתלמות מוכרת לצרכי גמול מטעם משרד החינוך, ולימודים עיוניים לתפקיד מלווי קבוצות לחו"ל. כמו כן מאושרים לימודים במסגרת "שבוע מרוכז" אשר אף הם מוכרים לגמול על ידי משרד החינוך וכוללים לינה, סדנאות והרצאות. קורסים אשר משלבים הקרנת סרטים באורך מלא או הצגות אשר מהווים חלק בלתי נפרד מן ההשתלמות יוכרו בהגבלה של עד 8 שעות שבועיות בשנת ההשתלמות. לימודים נוספים אשר מאושרים מטעם הקרן הם קורסים בתחום ידיעת הארץ או ארצות העולם, וקורסים ללימודי אומנות ויצירה כמו קרמיקה, ציור או פיסול.


הדפסשלח לחבר הוסף תגובה
ספקי שרותים מומלצים
ועדת החינוך: הסטודנטים במכללת אשקלון רשאים למעמד דומה לסטודנטים בספיר ותל-חי
סקר קובע: מצוקה נפשית בקרב רוב הילדים עד גיל 12 בעקבות המלחמה
איך לאבחן קשב וריכוז בצורה יעילה?
לכודים ברשת
CHAT GPT ומערכת החינוך - היילכו שניהם יחדיו?
"שביל החמלה" ספר חובה ליועצות, מחנכות ותלמידות
עמותת יעלים השמים הם הגבול
בתי ספר פרטיים
חושבים על מעבר לבתי ספר פרטיים?
תואר שני בחינוך
תקופת הקורונה

לא מנויים על קו לחינוך? הירשמו עכשיו ללא עלות

        


קו לחינוך, היסמין 1 רמת אפעל. 03-6354484

מומלצים באתר
זהבי יעוץ
יעוץ למורים; תנאי עבודה, פנסיה ועוד. ובעיקר; כיצד לעזוב את מערכת החינוך עם כל מה שמגיע באמת.
גאווה ישראלית - הרצאה מיוחדת ליום העצמאות
"הרצאה מיוחדת ליום העצמאות: גאווה ישראלית. פיתוחים וחידושים ישראליים פורצי דרך בעולם".
גמולים
"גמולים – ייעוץ למורה" הוקמה ע"י טל וייס, בעל תואר בכלכלה עם התמחות במימון ומורשה בשיווק פנסיוני. "גמולים - יעוץ למורה" מספקת למגזר עובדי מערכת החינוך בפרט ולמגזרי המשק השונים בכלל, בדיקה אובייקטיבית ומגוון פתרונות פיננסיים להם ולבני ביתם. מאחורינו אלפי שעות ייעוץ פיננסי ופנסיוני לכל מגזרי המשק השונים.
אל הטבע - טיולים, אירועים, ימי גיבוש וסדנאות לארגונים,סדנאות O.D.T
"אל הטבע" מתמחה בהפקת פעילויות שונות בטבע - טיולים, אירועים, ימי גיבוש וסדנאות לארגונים, בתי ספר וקבוצות. אנו מקפידים על איכות בשירות ובביצוע כדי להעניק ללקוחותינו חוויה שתיזכר לאורך זמן. הצוות של "אל הטבע" בשילוב התפאורה של טבע ארצנו מבטיח יציאה מהשגרה וחוויה שתיזכר לזמן רב.
בית ביאליק
לאחרונה, נפתח מחדש מוזיאון בית ביאליק, ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. לאחר עבודת שיקום ושיחזור יוצאת דופן החושפת ומאירה את רוח האיש והתקופה, מזמין אתכם בית ביאליק להתוודע לאחד מבתיה האותנטיים, המרגשים והמלהיבים של העיר העברית הראשונה, ולעולמו הפרטי והציבורי של המשורר הלאומי
בנק יהב
באנר שמאל 1 270 125
אחוה תואר שני
חינוך בארץ ובעולם

משרד החינוך יצמצם את ההטבות הניתנות לתלמידים בעלי לקויות למידה
מספרם של התלמידים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז במערכת החינוך עלה בשנים האחרונות בצורה תלולה. בתיכונים לא מעטים, בעיקר ביישובים מבוססים, מגיע מספר התלמידים שאובחנו כלקויי למידה ומקבלים התאמות בבחינות והטבות שונות ל-25% מכלל התלמידים. מסתבר, כי משה"ח לא נערך לעלייה זו. כך, בכנס שהתקיים סמוך לפתיחת שנת הלימודים תשע"ב, אמר מנכ"ל משה"ח היוצא, ד"ר שמשון שושני, כי משה"ח לא צפה את הגידול העצום במספר התלמידים לקויי הלמידה בשנתיים האחרונות, ואינו מסוגל להתמודד עמו בתקציבו הנוכחי. לדבריו, החל מהשנה יפעל המשרד לצמצום מספר בעלי לקויות הלמידה ותלמידים לקויי למידה לא יקבלו תוספת שעות, אלא במקרים החמורים. ואכן בימים אלו מתחיל משה"ח בפעולה לצמצום מספר התלמידים לקויי הלמידה המקבלים תוספת שעות ותגבור. לחילופין מתכוון המשרד להעניק לצוותי המורים בבתיה"ס, שלא תמיד מיומנים בעבודה עם התלמידים לקויי הלמידה, תמיכה לעבודה עמם בתוך המסגרת הרגילה. במשרד מכנים פעולה זו "מתן מענה דיפרנציאלי להכלת תלמידים".
מידע נרחב על טיפול הרגשי ולקויות למידה

הסחות דעת, חוסר מנוחה והיפראקטיביות הם מאפיינים שיכולים לפגוע בריכוז בלימודים, בחיי החברה ובהתפתחות האישית. קיימות שיטות טיפול בבעיות קשב ואנשים המתמחים בתחום זה עוזרים להתגבר על בעיות ולשפר את התפקוד למי שסובל מהם. עדיף להגיע בשלב גילוי מוקדם כדי למנוע דימוי עצמי נמוך, פגיע בהישגים לימודיים ובעיות התנהגותיות וחברתיות. במקרה של חשש לבעיית קשב וריכוז, מומלץ מאוד לקחת את הילד לאבחון ובמידת הצורך להתאים לו את הטיפול המתאים.

השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך