20/11/2019
בנק יהב 3=11
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12
מרכז ההזמנות
לשירותים ומוצרים

מרדכי שרי ומכון שלם - טיפולים פסיכולוגיים

מרדכי שרי ומכון שלם

 

מלבד העובדה שד"ר מרדכי שרי שהוא מנהל בכיר במכון שלם העוסק בטיפולים ואבחונים בתחום הפסיכולוגי ומספק מענה נרחב ובעל קשת רחבה במגוון נושאי טיפול כאלו ואחרים. ניתן למצוא שיתופי פעולה עם צוות המכון ובכך מאפשר למכון שלם להתפתח ולהעניק למטופלים שלו טכניקות ואבחונים חדשניים ומאפשר להם לשפר את מצבם באופן מקיף ופרטני ולשלבם בחברה ובסביבה שלהם באופן טבעי ונכון.

 

המדיה והתקשורת עם ד"ר מרדכי שרי

בזכות המוניטין והמקצועיות של ד"ר מרדכי שרי פנו אליו מהפקות של חברות תקשורת כאלו ואחרות  בבקשה לאבחון ומיון מועמדים לתכניות.

מה שהתבקש ד"ר מרדכי שרי זה להעניק חוות דעת מקצועית עבור כל מועמד שרוצה להשתתף בתכנית מסוימת האם הוא עומד בלחצים בהשתתפות בתכנית ומה החשיפה בעצם עושה לו. בין התכניות שהתעניינו בשירותיו המקצועיים של ד"ר שרי היו: הישרדות אמזונס, משפחות מזמרות, חיים אחרים, מאסטר שף 5. חברות ההפקה שרצו את שירותיו היו מרוצות ומסופקות ב\מאופן האבחנה והמקצועיות המרבית של ד"ר מרדכי שרי. מכון שלם זכה בזכות שירות זה לאמון רב בזכות המקצועיות המוכחת.

 

מכון שלם מאפשר מתן כלים להצלחה

מה שמייחד את מכון שלם בניהולו המקצועי של ד"ר שרי הוא שיתופי הפעולה עם צוות מיומן ומקצועי שבכל פעם מוכיח את עצמו מחדש ומקנה כלים ברמה גבוהה למטופלים. עובדתית ניתן למצוא משפחות ומטופלים שקיבלו את הכלים הנכונים וע"י כך כיום הם יכולים להתנהל בשגרת היום יום באופן רגיל וללא כל בעיה. אצל ד"ר שרי האבחון הוא הדבר הראשוני והמכריע ביותר שיש לבצע והוא מבצע זאת בהצלחה רבה ובתוצאות חיוביות ומאפשר להגיע לכל מטופל ולהציף את הבעיות, החששות ומזה להפיק תועלת רבה ומוצלחת.

לדעת לנצח על התזמורת- ד"ר שרי

לנהל מכון פסיכולוגי המסייע למטופלים רבים זו שליחות, אך כאשר מדובר בכתיבה ספר, ועבודה עם חברות הפקה לביצוע אבחונים למועמדים לתכניות כאלו ואחרות, והשתתפות בכנסים והרצאות זה חלק בלתי מבוטל ולא פשוט לביצוע, אך ד"ר מרדכי שרי עושה זאת בהצלחה רבה ויודע לנצח על התזמורת באופן מופלא. הייחודיות בניצוח כזה הוא ברמה המקצועית אך לא פחות מזה גם חשובה הרמה האישית, סיוע ועזרה וטיפול הוא אחד התכונות הבולטות של ד"ר שרי ובעזרת כישרונות אלו הוא עושה זאת ברמה גבוהה תוך הקפדה על כללים וחוקים בתחום הפסיכולוגיה.

 

לד"ר שרי קיים מערך וצוות מקצועי שנמצאים יחד עימו במכון שלם הפועל מעל 20 שנה ומלווים אותו בקו ישר ובמקצועיות רבה, ולכן תוצאותיו של הטיפול לכל אותו מטופל הוא איכותי מקצועי וחשוב מכל מסייע הן לטווח הארוך והן לטווח הקצר.

 

 

 

 

מרדכי שרי - מכון שלם

 

הדפסשלח לחבר הוסף תגובה
ספקי שרותים מומלצים
גם משרד החינוך יממן מתקציבו את הבחירות הבאות
תוכנית העבודה של משרד החינוך לשנים תשע"ח-תשע"ט
חוג פיתוח אפליקציות בסמארטפון לילדים ולנוער
עמותת יעלים השמים הם הגבול
בתי ספר פרטיים
חושבים על מעבר לבתי ספר פרטיים?
תואר שני בחינוך
פורטל בתי ספר
קורסים לגמול השתלמות - פורטל קו לחינוך
גמולי ההשתלמויות לעובדי הסקטור הציבורי
גיליון 730 של קו לחינוך

לא מנויים על קו לחינוך? הירשמו עכשיו ללא עלות

        


קו לחינוך, היסמין 1 רמת אפעל. 03-6354484

מומלצים באתר
זהבי יעוץ
יעוץ למורים; תנאי עבודה, פנסיה ועוד. ובעיקר; כיצד לעזוב את מערכת החינוך עם כל מה שמגיע באמת.
גאווה ישראלית - הרצאה מיוחדת ליום העצמאות
"הרצאה מיוחדת ליום העצמאות: גאווה ישראלית. פיתוחים וחידושים ישראליים פורצי דרך בעולם".
גמולים
"גמולים – ייעוץ למורה" הוקמה ע"י טל וייס, בעל תואר בכלכלה עם התמחות במימון ומורשה בשיווק פנסיוני. "גמולים - יעוץ למורה" מספקת למגזר עובדי מערכת החינוך בפרט ולמגזרי המשק השונים בכלל, בדיקה אובייקטיבית ומגוון פתרונות פיננסיים להם ולבני ביתם. מאחורינו אלפי שעות ייעוץ פיננסי ופנסיוני לכל מגזרי המשק השונים.
אל הטבע - טיולים, אירועים, ימי גיבוש וסדנאות לארגונים,סדנאות O.D.T
"אל הטבע" מתמחה בהפקת פעילויות שונות בטבע - טיולים, אירועים, ימי גיבוש וסדנאות לארגונים, בתי ספר וקבוצות. אנו מקפידים על איכות בשירות ובביצוע כדי להעניק ללקוחותינו חוויה שתיזכר לאורך זמן. הצוות של "אל הטבע" בשילוב התפאורה של טבע ארצנו מבטיח יציאה מהשגרה וחוויה שתיזכר לזמן רב.
בית ביאליק
לאחרונה, נפתח מחדש מוזיאון בית ביאליק, ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. לאחר עבודת שיקום ושיחזור יוצאת דופן החושפת ומאירה את רוח האיש והתקופה, מזמין אתכם בית ביאליק להתוודע לאחד מבתיה האותנטיים, המרגשים והמלהיבים של העיר העברית הראשונה, ולעולמו הפרטי והציבורי של המשורר הלאומי
באנר שמאל 1 270 125
אחוה תואר שני
בנק יהב
חינוך בארץ ובעולם

משרד החינוך יצמצם את ההטבות הניתנות לתלמידים בעלי לקויות למידה
מספרם של התלמידים בעלי לקויות למידה במערכת החינוך עלה בשנים האחרונות בצורה תלולה. בתיכונים לא מעטים, בעיקר ביישובים מבוססים, מגיע מספר התלמידים שאובחנו כלקויי למידה ומקבלים התאמות בבחינות והטבות שונות ל-25% מכלל התלמידים. מסתבר, כי משה"ח לא נערך לעלייה זו. כך, בכנס שהתקיים סמוך לפתיחת שנת הלימודים תשע"ב, אמר מנכ"ל משה"ח היוצא, ד"ר שמשון שושני, כי משה"ח לא צפה את הגידול העצום במספר התלמידים לקויי הלמידה בשנתיים האחרונות, ואינו מסוגל להתמודד עמו בתקציבו הנוכחי. לדבריו, החל מהשנה יפעל המשרד לצמצום מספר בעלי לקויות הלמידה ותלמידים לקויי למידה לא יקבלו תוספת שעות, אלא במקרים החמורים. ואכן בימים אלו מתחיל משה"ח בפעולה לצמצום מספר התלמידים לקויי הלמידה המקבלים תוספת שעות ותגבור. לחילופין מתכוון המשרד להעניק לצוותי המורים בבתיה"ס, שלא תמיד מיומנים בעבודה עם התלמידים לקויי הלמידה, תמיכה לעבודה עמם בתוך המסגרת הרגילה. במשרד מכנים פעולה זו "מתן מענה דיפרנציאלי להכלת תלמידים".
מידע נרחב על טיפול הרגשי ולקויות למידה

הסחות דעת, חוסר מנוחה והיפראקטיביות הם מאפיינים שיכולים לפגוע בריכוז בלימודים, בחיי החברה ובהתפתחות האישית. קיימות שיטות טיפול בבעיות קשב ואנשים המתמחים בתחום זה עוזרים להתגבר על בעיות ולשפר את התפקוד למי שסובל מהם. עדיף להגיע בשלב גילוי מוקדם כדי למנוע דימוי עצמי נמוך, פגיע בהישגים לימודיים ובעיות התנהגותיות וחברתיות. במקרה של חשש לבעיית קשב וריכוז, מומלץ מאוד לקחת את הילד לאבחון ובמידת הצורך להתאים לו את הטיפול המתאים.

דרונט בניית אתרים
השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך