24/7/2024
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12

שמואל הנדלר - מאמן אישי ועסקי

 

אימון אישי הוא תהליך שינוי והעצמה, בו את/ה מברר לעצמך מהו הפוטנציאל האמיתי שלך.
ככל שתלמד לבטוח בעצמך יותר כך תוצאותיו יפתיעו אותך.
אנחנו נאתר ביחד את הערכים שלך ואת החסמים המפריעים לך להתקדם בכל שלב בחיים.
תוכל/י להשיג באימון אישי מטרות ספציפיות, או כל כיוון שנכון לך לחיים.
סיבת הפנייה לתהליך אימון אישי:
יש לי בעיה בעבודה ואני תקוע ולא יודע איך לצאת מזה. אימון אישי !!
התחלתי תפקיד חדש, חשוב לי להצליח בו, אני לא מוכן ליפול לאותם בורות שנפלתי בעבר... מאמן אישי יכול לעזור.
אני לא מצליח בזוגיות שלי . אימון אישי!
לא מצליח/ה למצוא בת זוג או בן זוג. מאמן אישי יכול לעזור!
אני בתקופה של חוסר שביעות רצון כללי, ממש תחושה של תקיעות... צריך/ה מאמן אישי צמוד.
רוצה להוריד במשקל, רוצה להראות טוב, רוצה חיים בראים יותר...אני מאמן אישי מומחה לאורח חיים בריא בעזרת התוכנית המיוחדת במינה שפיתחתי, אימון לאורח חיים בריא " C.D.F "
עד היום חייתי "ללא מטרה", זרמתי בלי "חשבון", אני רוצה לנהל את חיי עם מטרה ברורה... מאמן אישי יכול לעזור.

מה מאמן אישי יכול לעזור?
אחד מגורמי הכשל הגדולים ביותר של בני האדם שהם אינם יודעים להגדיר לעצמם את המטרות שלהם בחיים, כמה זמן לדעתכם בן אדם משקיע בשבוע בחשיבה לעתיד שלו... כל מה שקשור בחשיבה קדימה, איפה אני רוצה להיות, מה המטרות שלי, מה חשוב לי בחיים, מה משמעותי לי, איך אני משיג את זה... איך אני אפעל כדי לקדם את זה...
נקבל תשובות מאוד מעורפלות, רוב האנשים אינם מקדישים לזה מחשבה ואם כן, דקות בודדות בלבד, מה זה אומר, איפה יהיה לנו טוב יותר אם לא בעתיד! מה שהיה נכון להיום היה, אני יכול ללמוד מזה לשאול על מה שהיה, אבל שאני נימצא כאן ועכשיו, כרגע אני רוצה לדעת איפה החיים שלי נמצאים קדימה. שאני שואל אנשים כמה זמן אתם משקיעים לחשיבה, אתה מגיע לתשובות של דקות חשיבה ואם בכלל.

מחקר שנערך בארגונים, בדק כמה זמן מנהלים ישראלים משקיעים בתכנון, קרי חשיבה לעתיד, התבוננות קדימה, איפה אנחנו נהיה? מה המטרות ומה היעדים? המחקר הזה גילה נתון מדהים בקושי 5% מזמנם...מוקדש לעתיד.

מה זה אומר? איפה שאנחנו משקעים את מירב האנרגיה שלנו? הוא במה שהיה!!! אנשים משקיעים יותר בעבר מאשר בעתיד וזה פרדוקס.. כי בעצם אם אני רוצה שמשהו טוב יקרה בעתיד, אני צריך לחשוב על העתיד.

אימון כגישה, היא גישה מכוונת עתיד, המקום הכי טוב להשקיע בו עם התשואה הגדולה ביותר זה העתיד שלך.
בו נשב ביחד, נחשוב על העתיד, נסמן מטרות ויעדים, ניראה את המשמעות של מה זה טוב, או מה זה איכות חיים, נמדד אותה, נגדיר איזה ביטוי יהיה לה ונשאל את השאלה איך אנחנו מגיעים לשם.

מרבית האנשים באים ואומרים ניראה מה יהיה, באימון אנחנו משנים למעשה את הפוקוס, מהתבוננות או התעסקות בעבר, לצורת חשיבה לעתיד על בסיס הגדרת מטרה שמאפשרת לאנשים להתמקד, הנה עקרון הצלחה מס' אחד שהאימון מיישם אותו. אימון כזה ניקרא "אימון עיקרון המיקוד" שאתה יודע להן אתה רוצה להגיע, אתה תגיע... כשאתה לא יודע, לא תוכל להגיע הכול פתוח...

בספר "עליסה בארץ הפלאות" "עליסה" עומדת באיזה צומת דרכים הולכת לאיבוד, ל"עליסה" במקום הזה ישנם הרבה הרבה אפשריות והיא לא יודעת לאן לפנות ואז מופיעה ה"חתול הנעלם", "עליסה" שואלת את "החתול" באיזה דרך עלי לבחור, החתול שואל אותה ולאן את רוצה להגיע? "עליסה" אומרת לא משנה לי... ואז החתול נותן לה את משפט המחץ שאומר "אם לא משנה לך לאן את רוצה להגיע כל דרך תיקח אותך לשם"...

דרך אגב אפשר לחיות ככה רק שזה אומר שאם המשחק שלך הוא להגדיר לא להגדיר מטרות אתה גם יודע מה יהיו
התוצאות זה אומר לאן שתגיע תגיע. אם אתה רוצה להגיע לאיזה שהוא מקומות תגדיר מה זה אומר איעדר חשיבת מטרה
מסביר את 70-80% מהכישלונות של בני אדם בחיים.

כאשר מריבתנו חיים למעשה באיזה שהיא פרספקטיבת זמן שהיא לא רלבנטית להצלחה שלנו, כאן ניכנס הקואוצ'ר לתמונה והוא עוזר לאדם למקד את עצמו למצוא את המטרה שלו בחיים.

כאן מתחילה העבודה המאתגרת של האימון, אנחנו מתחילים ליצר תוכנית שבתהליך המתאמן מיצר את השינויים ובונה תהליך שבמסגרתו הוא יבצע את השינויים הדרושים בחיים שלו, כי יכול להיות שמה שהביא את המתאמן עד היום לא בהיכרח מספיק להביא אותו הלאה.

הנה הפרדוקס מס' 2 והנה סיפור קטן: איש אחד שקם בבוקר ואמר לעצמו, היום אני מוצא עבודה חדשה שתוכל להכניס לי יותר כסף הביתה, האיש היה בעל כוח נדיר והוא החליט שהוא יהיה חוטב עצים נהדר, הסתכל בעיתון ומצא עבודה מתאימה, ניגש לראיון והתקבל לעבודה. השכר היה על פי תפוקה, הבוס שלו הביא אותו לשטח והצביע על היער ואמר תתחיל לעבוד, בשבוע הראשון הוא חטב 30 עצים כל יום ורק לקראת סוף השבוע התפוקה שלו ירדה ל28 עצים, (אתם יודעים תסמונת סוף שבוע) בשבוע השני הוא לא הצליח לחטוב יותר מ25 עצים וגם התחיל לעבוד יותר שעות כדי להספיק את הכמות הזאת, בשבוע השלישי הוא כבר ירד ל20 עצים ועבד עוד יותר שעות האיש לא ידע מה לעשות!! כשהגיע הביתה אישתו אמרה לו אתה "פרייר", כנראה הבוס שלך נתן לך בהתחלה עצים רכים, אז היה לך קל יותר ולכן יכולת לחטוב יותר עצים, אתה צריך לבקש יותר כסף מהבוס כדי להמשיך הלאה... ביום ראשון ניגש ישר לבוס ואמר לו את מה שאמר... כאן הבוס שלו הפתיע אותו ושאל את שאלת המאמן. תגיד לי מתי בפעם האחרונה השחזתה את הגרזן? תיקחו את הסיפור הזה לחיים שלכם ותראו איפה אין הלימה בין המאמץ לתוצאות, אתה מאוד רוצה להצליח, אתה משתמש בכל הידע שצברת עד היום ובכל זאת התוצאות הם לא זה...

כאן ניכנס הפרדוקס מס' 2 לתמונה, לא כל מה שהביא אותך להצלחה עד היום, לא בהיכרח יביא אותך להצלחה הלאה...

סוג החשיבה שאיתה אתה מתמודד מולה היום זאת לא אותה סוג של חשיבה איתה אתה תתמודד בעתיד, רוב האנשים שלמרות שיש להם מטרה הם יעשו בדיוק את אותו דבר, מה שלא יעזור להם להצליח בעתיד.
המלכודת הזאת מאוד מתסכלת ואתה מנסה כל יום ולא מצליח, מה המסקנה? החיים קשים...מה המסקנה? הבוס...ההורים, אישתי, וכל מה שאנחנו יכולים להמציא.

כאן ניכנס הקואוצ'ר... באימון אנחנו מזהים את ה"פרדיגמות" ובודקים איך ניתן להתגבר, או לעקוף אותן, איזה כלים יש לנו ואיזה כלים חסרים לנו שאנחנו צרכים להשלים אותם, מכאן הדרך הרבה יותר בטוחה להשיג את העתיד שלנו. בכל איש ואישה גנוזים כוחות אדירים, יש רק לדעת כיצד להגיע למקורם, לגלותם ולהפעילם.

כתב דוד בן גוריון. מפתחות המחשבה להפוך בעיה ליתרון לא לחיות באי וודאות להסתכל על חצי הכוס המלאה להאמין באנשים להתמקד לחיות עם מטרות ויעדים. לדעת לסלוח מתוך מחשבה חיובית לדעת לבקש עזרה להיזהר בכוחן של המילים (מחשבות שליליות) לדעת להסכים להפסיד ולטעות תמיד לדעת להקשיב למה שאחר אומר לבטן להקשיב במידה וללכת עם הלב כשיש צורך להגיד תמיד את האמת. ניתן לצפות בסירטונים של מתאמנים שמספרים על החוויות שעברו בתהליך האימון האישי שלהם לחץ כאן לצפיה בסרטים.

עבודת צוות עם מאמן אישי ומקצועי מובילה אותך לפעול מעבר לנסיבות הרגילות ומעבר למחסומים אישיים ומכשלות הסביבה, בדרכים חדשות המשלבות מתודות אימון מתחומי דעת מגוונים: פסיכולוגיה, ניהול, שיווק, סוציולוגיה, ספורט ועוד. מניסיוני הרב, אני יכול להעיד כי התוצאות תגענה כבר אחרי מספר שבועות (12-17) ותשפענה על כל תחומי החיים.

רוצה לשמוע עוד הדבר הטוב ביותר הוא להתקשר ולקבל מענה אישי.

 

לחצו למידע נוסף על שמואל הנדלר

שלח דואר
הראה טלפון
שם איש קשר: שמואל הנדלר
כתובת האתר: http://www.sh-h.co.il/

השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך