19/6/2024
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12

"מצחוק": מעצימים את המחשבה וחושבים על העצמה.

 

 

"מצחוק": מעצימים את המחשבה וחושבים על העצמה.

 "מצחוק" - משחקים, כתבי חידה, צחוק וגולת הכותרת: חדרי בריחה ניידים לקבוצות.

אצלנו ב"מצחוק" ניתן לפגוש במשהו אחר... פעילות שונה וייחודית, המשלבת מחשבה "מחוץ לקופסה", אתגר אינטליגנטי וצחוק. פעילויות החברה מומלצות למגוון גילאי נרחב, הן לתלמידי בית הספר בכל הגילאים והן לצוותי הוראה וניהול בכל הדרגים.                               

מוצרי החברה מותאמים כפעילות הנערכת במקום סגור: כיתה, חדר מורים או כל מתחם אחר וכפעילות מחוץ לגבולות בית הספר, המתאימה לימי גיבוש, העשרה, או סתם כיום של כיף ללא סיבה מיוחדת.

פעילויות:

חדרי בריחה escape room – להיט עולמי המופעל ב"מצחוק" במתכונת ייחודית וניידת, המגיעה ומופעלת בכל מקום.                                                                               

חדרי/מתחמי בריחה, הינו משחק קבוצתי מאתגר ושונה, המשלב ירידה לפרטים ומחשבה שונה ויצירתית "מחוץ לקופסה".                                                                              

 בכדי לפצח את תעלומות חדרי הבריחה הניידים, יש לפתור חידות ומשימות שונות. על הקבוצה למצוא מגוון עזרים ורמזים, למצוא הקשרים בין כולם ולפענח קודים וצפנים ברמות קושי שונות. אז ורק אז, תגיע הקבוצה כולה לפתרון התעלומה.                                      

יתרונות משחק בחדרי בריחה ניכרים בתחומים רבים ושונים וביניהם: שיפור תקשורת וגיבוש צוות, שיתוף פעולה ויצירתיות, חלוקת עבודה וניהולה, ארגון, עמידה בזמנים, חשיבה "שונה", הפגת מתחים בקבוצה וכמובן - זמן של איכות וכיף, פשוטו כמשמעו.                                  

בחדרי בריחה ניידים לקבוצות, השחקנים נסגרים ומשחקים בו זמנית בחדרים שונים או בחלל המחולק למספר מתחמים. במהדורת המשחק המשוחק מחוץ למבנה סגור, השחקנים משחקים במתחמי בריחה, הנמצאים במיקום חיצוני דוגמת יער.                                   

מאחר ואין בחדרי הבריחה כל זכר לחידה, על המתמודדים למצוא ולהבין הקשרים בין העזרים השונים, למצוא רמזים וקודים ולהבין מה החידה.                                                      

רק לאחר שנמצאו כל הרמזים והובנו החידות וההקשרים, יפתחו מנעולים וכספות.       

המתמודדים יזכו לחוויית הצלחה אדירה בפתרון התעלומה, שאת סיפורה שמעו בתחילת המשחק.                                                                                                                             

במהלך יום פעילות, ניתן להפעיל סבבי משחק רבים בזה אחר זה.                                                       

בכל סבב, מופעלים בחדרים או במתחמים שונים, חדרי בריחה זהים, בחידות ובעזרים.         

ישנן שתי אפשרויות למשחק בחדרי בריחה:

-          חדרי בריחה פנימיים: מופעלים בחדרים נפרדים או בחלל גדול הנתחם בעזרת סרטי סימון למספר מתחמים. במשחק מסוג זה, ניתן להפעיל 6 חדרים/מתחמים בו זמנית. לאחר כל סבב של משחק, יסודר החדר/מתחם מחדש ולאחריו סבב משחקים נוסף וחוזר חלילה לאורך יום הפעילות. 

-          חדרי בריחה חיצוניים: מופעלים במתחמי בריחה המשוחקים בחורשה או ביער. חדרי בריחה אלה, המותאמים לקבוצות גדולות יותר בכל סבב, מתאימים כפעילות מרכזית ביום הפעלה, או כחלק מפעילות O.D.T. גם במקרה זה בסיומו של כל סבב משחק יסודר המתחם מחדש ויתקיים סבב משחקים חדש.

 

 

כתבי חידהפעילות מהנה וייחודית של כתבי חידה מעוררי מחשבה, משימות מאתגרות, צחוק וגיבוש. כתבי החידה מהווים הצלחה מובטחת כפעילות לגיבוש צוות ומותאמים לכל רמה רמת קושי ונושא נדרש.

כתבי החידה של "מצחוק" פועלים בהצלחה רבה מדרום הארץ ועד צפונה במגוון רחב של אזורים פתוחים וברחבי הערים הגדולות ומשוחקים  אפילו במספר בתי קברות, בהן ניתן למצוא אינספור  סיפורים מעניינים.

כתבי החידה מתאימים ככפפה ליד כימי גיבוש לכיתות בבית הספר, ימי גיבוש למורים וכפעילות צוותי הוראה וניהול. כמובן שכתמיד אצלנו ב"מצחוק", כתבי החידה משמשים גם כימי כיף בביה"ס או מחוץ לכותלי ביה"ס, כפעילות העומדת בפני עצמה, או כחלק מפעילות O.D.T.  

-          כתבי חידה רכובים – פעילות לצוותי מורים - פעילות גיבוש.

כל הצוותים נעים בכלי רכב פרטיים או אוטובוס בין נקודות המשחק, פותרים חידות ומבצעים משימות, כל זאת עד להגעה לנקודת סיום המשחק.

סדנות של צחוק ומשחק: סדנאות המיועדות לצוותי הוראה ולתלמידים. סדנאות גיבוש וצחוק, קלילות, מאתגרות ומומלצות בכל פה. סדנות של צחוק ומשחק מופעלת כפעילות בפני עצמה, או כפעילות משלימה המתווספת למשחק בחדרי בריחה או כתבי חידה. סדנאות אלה מאופיינות כפעילות של הנעה והנאה לקבוצות גדולות.                            

חברת "מצחוק"  מכוונת את פעילויותיה לקהל יעד רחב. פעילויות החברה מתאימות לכל חתך גיל ולאירועים שונים. את פעילויותינו אנחנו מבצעים החל ממקומות כמו: בתי ספר ומערכות חינוך בלתי פורמאלי, בארגונים גדולים כמו "החברה למתנסים" ספריות עירוניות, "הסוכנות היהודית", ה"חוויה הישראלית" ו"ויצו".                                                            

"מצחוק" מפעילה חדרי בריחה ניידים לקבוצות, כתבי חידה וסדנאות קלילות של צחוק ומשחק, גם בחברות עסקיות מגוונות. בין לקוחותינו: חברת "סאפ" – חברת התוכנה השלישית בגודלה בעולם, קבוצת "נתון", קסטרו , אטקס, 929, פאמיה, F 5 ועוד.

 "מצחוק" מקיימת גם אירועים פרטיים לכל גיל ואירוע: מימי הולדת 10 ועד 80, מבת ובר מצווה ועד ימי נישואין, פרישה מעבודה ו...היד עוד נטויה.

 

נשמח לענות על כל שאלה בתשומת הלב הראויה. 

תודה, נטע ויובל  

                                                                                                                                                              

דף הפייסבוק: "מצחוק"

 

שלח דואר
הראה טלפון
שם איש קשר: נטע/יובל
כתובת האתר: www.giggle.co.il

השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך