24/4/2024
בנק יהב
טבע מעודכן
מופ"ת
סמינר הקיבוצים 12

אורי אשכנזי - אמן הבלתי יאמן - ת תח תחמ תחמן מיומן

 

וואו, איך ידעת?!

מופע חושים המעורר לסקרנות וחקירה

אורי אשכנזי - אמן הבלתי ייאמן

 

"סוד האושר הוא הסקרנות"  -  סוקרטס

 

"הדבר היפה ביותר שאנו יכולים לחוות הוא המיסתורין"  -  אלברט איינשטיין

 

מופע של קסמים, משחקים, בידור, אשליות ומנטליזם, שבו אורי אשכנזי, אמן הבלתי יאמן, לוקח אותנו אל עולמו של הקוסם שם נבין יחד מהו קסם, מהו תפקידו של הקסם בחיינו, כיצד אנו יוצרים את המציאות שלנו, עד כמה הדימיון חזק מהמציאות, איך אנו קולטים בחושים ואיך ניתן להשלות אותנו... ותוך כדי, אורי מחבר את הקהל, מגבש אותו ומביא אותו לצחוק ולחוויה משותפת של פליאה וריגוש.

אורי אשכנזי, אמן הבלתי יאמן, המכנה את עצמו "שקרן אמיתי" ו"תחמן מיומן" מזה שנים, כתב וביים ומופע זה מתוך אהבת האמת והקסם גם יחד. המופע מצחיק, מדהים, שנון, ומלא בהפתעות ולמידה של דברים שתמיד ידענו אבל לא יכולנו לשים עליהם את האצבע...

 

את המופע ניתן להתאים בתכנים, במסרים ובאופי לקהלים מסוימים כדי לייחד אותו למטרות ספציפיות. כגון: השקת מוצר, ערב גיבוש, ישיבות מנהלים, הצגת חזון החברה וכדומה.

לפני המופע אורי נוהג להכניס את הקהל לתוך העניין תוך הסתובבות בין השולחנות ועשיית ניסים מתחת לאפם של הצופים בקבוצות קטנות ההולכות וגדלות.

 

 

·         האם האשראי שלך יכול לנסוק?

·         האם אפשר להפנט אותך בלי ידיעתך? להשפיע עליך?

·         תקשורת בלתי אמצעית? טריקים? האם זו קריאת מחשבות? ספרים?

·         כל קלף שתבקש יצוץ ויופיע היכן שתרצה - אינטואיציה? מיומנות?

·         בעצם...כולנו קוסמים! חבל ומספריים בהקבלה לחיים.

·         נבואות... מי יוצר את המציאות?

·         חמישה חושים או הרבה יותר?

·         משחק של מנהלים... אפשר להגיע לתוצאות הרצויות בלי מאמץ ועם הרבה הנאה... האם זה קסם?

                  אורי עושה את הבלתי יאמן!!!

בקבלת הפנים, בין השולחנות ובמופע, אורי ידהים, ילהיב ויצחיק אתכם, -
בתמימות, בגובה העיניים וממש ממש מתחת לאף!

 

"ניסים בכף ידך" - באירועי חברה ובמפגשים חברתיים אורי נמצא שם כבר מתחילת האירוע, מבדר מקסים ומדהים את האורחים שלך עם ניסים פוערי עיניים, התרחשויות מוזרות, חפצים שמתנהגים באופן שנוגד את חוקי הטבע, מחשבות שמתגלות ואנשים שלא ממש בטוחים אם הם חווים מציאות או אשליה, מה שבטוח זה שהם צוחקים, נדהמים ונהנים.

 

אורי יוצר סביבו קבוצות של אנשים המרותקים אליו ולקסמיו ותדהמתם גדלה והולכת.

 

אורי הוא אומן מיוחד ומקורי, והדברים שהוא מביא לקהל הם מיצירותיו האישיות שפותחו לאחר שנים של למידה באקדמיה לאומנויות הקסמים, בבתי ספר לתיאטרון ובהשתלמויות בעולם כולו. אורי מופיע ומרצה ברחבי העולם ואת תלמידיו וחניכיו אתם יכולים לראות היום מככבים על המרקע.

 

מכתבי תודה...

"Having you host our event added just the right amount of entertainment to make our       executive guests feel welcome and at ease. You were professional, funny, entertaining
and  you tailored your act creatively to reflect our company messages. Moreover, you were attentive to our needs, easy going and a pleasure to work with. Thank you
again for helping  make our annual leadership forum memorable and a huge success. We look forward to working with you in the future at other Ceragon events."

 

Ceragon Networks  ,מוניק כהן

 

"הנחיית הכנס היתה קולחת ומבדרת. קטעי הקישור והקסמים אשר התאמת במיוחד לנושא האירוע נתנו תוקף מקצועי להופעה והפכו אותה להרבה מעבר למופע בידורי... הדבק אשר החזיק את הקהל משולהב לאורך כל הכנס.... השתתפותך הבטיחה כי לקוחותינו יזכרו את הכנס, המוצר והחברה באופן החיובי ביותר. "

ישראל קלוש  ,קווסט ישראל

 

"Mr. Ashkenazy was a great surprise for the participants

and his enthusiasm and creativity was enjoyed by all. I highly recommend him for large and small groups. He is fluent in both Hebrew and english, has excellent people skills, and was able to enthrall both young graduate students and jaded and aged senior professors. He was an excellent bonus to our workshop and an absolute pleasure to work with."


מייק פיינזילבר - מכון ויצמן, כנס מדעי בנושא תקשורת תאית

 

"...ברצוני להודות לך על הופעתך המרשימה והמקצועית בה ייצגת את CA בכנס משתמשי ORACLE. הופעתך שלבה בצורה אומנותית ואפקטיבית את המסרים השיווקיים של CA."

אביגיל טל ,CA ישראל

 

"...התאמת המופע לצרכינו, היכולת המקצועית והקשר שלך עם הקהל הפכו את הביתן שלנו לאטרקציה למבקרי התערוכה."

דליה פלד, אנשים ומחשבים

 

" ...שיתוף הפעולה, המקצועיות והעבודה המסורה שנעשתה על מנת להפוך את עבודתך לאייטם שכולל בתוכו מושגים ומוצרים של החברה, הפך את האירוע להצלחה יוצאת דופן!"

ליעם גלין, RIT

 

"...ארגנתי ערב לעובדי החברה ...אבל משהו היה חסר...עד שאתה הגעת והיית הדובדבן שבקצפת!"  

רונית שריג, GIGA

 

"...הופעתך המקורית, הקשר שיצרת עם הקהל ועבודת ההכנה שערכת לפני המופע ריתקו את כולנו במהלך כל הערב וגרמו לנו לסרב לתת לך לסיים את ההופעה..." 

מיה עובדיה, אלרון

 

 

 

 

"...קידמת בצורה מדהימה את מוצרינו, העברת את המסר באופן מקצועי ומשעשע..."

  שרי חלפון, רוטם בקרים ממוחשבים

 


 

הדף והבלוג של אורי בקפה דמרקר 

לקטעי וידיאו באתר הבית - לחץ כאן


המופע של אורי אשכנזי

 

מפליא
      מרגש
             מצחיק

 

 

 

אורי אשכנזי – אומן הבלתי יאמן  
ת  תח   תחמ   תחמן מיומן    

שלח דואר
הראה טלפון
שם איש קשר: אורי אשכנזי
כתובת האתר: http://www.orimagic.com
כתובת: ברזיל 16/3 , תל אביב מיקוד 69460
אומן הבלתי יאומן

אומן הבלתי יאומן

מופע חושים המעורר לסקרנות וחקירה
השתלמויות מורים | לימודי חינוך | תוכניות העשרה | הפרעות קשב וריכוז | עיצוב סביבה לימודית | ספרי לימוד | עזרי לימוד | מחשבים בחינוך | ציוד עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה | טיפול בעזרת בעלי חיים | למידה מתוקשבת | אומנויות הבמה | הצגות לילדים | רפואה משלימה | אימון אישי לילדים | יעוץ כלכלי | טיפול בהפרעת קשב | ספרי לימוד משומשים | אבטחת טיולים | תואר ראשון בחינוך | חינוך